Blog Yöneticilerimiz


ÖZGÜR KESKİN

1978 Yılında Hatay'ın Antakya ilçesinde doğdum. İlkokul Ortaokul ve Lise öğrenimimi Hatay'da tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesinde Beden eğitimi Spor Yüksek Okulunda okudum. Galatasaray ve Fenerbahçe spor kulüplerinde antrenörlük yaptıktan sonra 2007 Yılından bu yana gündoğdu Okullarında çalışmaktayım.

                                       

FATMA ARICI

1982 yılında Adana'da doğdum. 2006 Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesinde Yüksek Lisansımı tamamladım. 2005 yılında farklı bir özel okulda 10 yıl Rehber Öğretmen olarak çalıştıktan sonra 2015 yılından itibaren de Özel Gündoğdu Okullarında eğitim yöneticisi olarak çalışmaktayım.

SELMA SERİNTÜRK

Adana Eğitim Enstitüsü Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü mezunuyum.Devletten emekli olduktan sonra okulumuzda görev yapmaya başladım.Gündoğdu ailesinde bu yıl 9.yılım. Seyahat etmekten,okumaktanı,yemek yapmaktan hoşlanıyorum.Evliyim.Biri kız biri erkek iki çocuk annesiyim.ELİF KILIÇLI

05/05/1972 Adana doğumluyum. Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü mezunuyum.18 yıldır Gündoğdu Kolejinde öğretmenlik yapıyorum. Hızlı araba kullanmaktan, yüksek sesle müzik dinlemekten, dans etmekten, kitap okumaktan ve toprakla uğraşmaktan çok hoşlanıyorum. BİZ olmaktan mutluyum.AYŞE DÖNER

1981 Adana doğumluyum. 2004 yılında Ankara üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldum. Ankara Üniversitesi Eğitim Enstitüsünde Tezsiz yüksek lisansımı tamamladım. 2005 yılından itibaren çeşitli özel okullarda çalıştım. 2014 yılından itibaren Özel Gündoğdu Orataokulunda çalışmaktayım.

 UĞUR MUTLU

1982 ADANA doğumluyum.Niğde üniversitesi matemetik bölümünden mezun olduktan sonra Çukurova üniversitesi ortaöğretim alan tezsiz yüksek lisans yaptım.çeşitli kurum kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2016-2017 eğitim öğretim yılında Gündoğdu okullarında çalışmaya başladım.
 SEHER KIRCA

İlkokul,ortaokul ve lise eğitimimi Adana'da tamamladım.Samsun Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinden mezun olduktan sonra Diyarbakır Dicle Öğretmen Lisesinde 3 yıl görev yaptım.Daha sonra Adana Baraj Lisesinde Tarih öğretmenliğine başladım.1991 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun oldum. 1999 yılının Eylül ayından itibaren Adana Özel Gündoğdu Kolejinde Tarih ve Sosyal Bilgiler öğretmenliğini sürdürüyorum.Çocuklar ve öğretmenlik benim yaşam enerjim.Kitap okumayı,yüzmeyi,doğada yürüyüş yapmayı,müzik dinlemeyi,sinema ve tiyatroyu,seyahat etmeyi,ailemle ve arkadaşlarımla sohbet etmeyi severim.

MAHMUT ABİKE

1983 Adana doğumluyum. Afyonkarahisar kocatepe üniversitesi mezunuyum. Sonrasında Adıyaman Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisansımı tamamladım. Çeşitli kurumlarda çalıştıktan sonra 2014 yılı haziran ayında Adana Gündoğdu Koleji ailesine katıldım. Kitap okumak, film izlemek , seyehat etmek ilgi alanlarım arasındadır. Atatürk'ün izinden giden ilke ve inkılaplarını uygulayan yeni nesiller yetiştirmek temel hedefim. Evli ve 1 kız babasıyım.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder